AİLESİYLE TARTIŞAN GENÇ KIZ İNTİHAR ETTİ!

MEMLEKETİMDEN İNSAN MANZARALARI: SELFİE ÇEKİP İNTİHAR ETTİ!

CESEDİ YANMIŞ HALDE BULUNAN KIZA KİMSE SAHİP ÇIKMADI!

AMELİYAT ETTİKLERİ HASTANIN KARNINDA MALA UNUTTULAR!

YAVRUSUNA SARILDIĞI SIRADA BAŞINDAN VURULDU!

Genel 26 Eylül 2017

İstanbul Sultanbeyli’deki bir sokakta, çocuğuna sarılmakta olan bir babayı kafasından vurup öldürdüler. Çocuğun da babasıyla birlikte yere düştüğü olayın ardından saldırganlar arkalarına bile bakmadan kaçtı.

İstanbul’da, Sultanbeyli Mimar Sinan Mahallesi Hikmetyar Caddesi üzerinde, bir yıl önce 4 kişinin yaralandığı kahvehane taranması olayının tarafları tekrar kavga etmişti. Geçtiğimiz günlerde yaşanan silahlı kavga sonucu iş yerinin önünde bulunan Savaş Can hayatını kaybetmişti.

Güvenlik kamerası görüntülerinde, Savaş Can’ın, oğlu olduğu iddia edilen bir çocuğu sevdiği sırada vurulduğu ortaya çıktı.

ARAÇTAN İNDİ, GÖZÜNÜ KIRPMADAN ATEŞ ETTİ

Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan görüntülerde, motosikletli bir kişi, çocukla birlikte Savaş Can’ın iş yerinin önüne gelerek çocuğu bırakıyor. Çocuğun yanına giden Savaş Can da çocuğu sarılarak seviyor. Bu sırada iş yerinin önüne beyaz bir araç yanaşıyor. Araçtan inen saldırgan, çocuğunu sevmekte olan Savaş Can’nın başına ateş ediyor.

ÇOCUK DA BABASIYLA BİRLİKTE YERE YIĞILIYOR

Küçük çocuğun gözleri önünde vurulan Savaş Can yere yığılırken katil zanlısı beyaz araçla birlikte olay yerinden uzaklaşıyor.

Dehşet veren olayda çocuğun da Savaş Can’la birlikte yere düştüğü ve babasına tutunmaya çalıştığı görülüyor. Olayı gören vatandaşlar ise yardıma koşuyor.

Etiketler: , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.