AİLESİYLE TARTIŞAN GENÇ KIZ İNTİHAR ETTİ!

MEMLEKETİMDEN İNSAN MANZARALARI: SELFİE ÇEKİP İNTİHAR ETTİ!

CESEDİ YANMIŞ HALDE BULUNAN KIZA KİMSE SAHİP ÇIKMADI!

AMELİYAT ETTİKLERİ HASTANIN KARNINDA MALA UNUTTULAR!

SEVGİLİSİNİ BIÇAKLAYARAK HASTANELİK ETMİŞTİ…

Genel 3 Temmuz 2017

Polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen olayın şüphelisi Fatih Zencir adliye çıkışında gazetecilere “pişmanım” dedi. Savcılık işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen zanlı, çıkartıldığı mahkemece “Vücut bütünlüğünü bozacak şekilde kasten yaralamak” suçundan tutuklandı.
OLAYIN GEÇMİŞİ

Aşçı Fatih Zencir İngiltere’nin başkenti Londra yaşayan ve süpermarket müdürü olan Faiza Drid’e geçen 18 Nisan’da Milas- Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Bölümü’nde kontrol noktasının çıkışında yere çiçekler ve mumlarla İngilizce ’Will you marry me’ (Benimle evlenir misin) yazarak karşılayıp sürpriz evlenme teklifi yapmıştı.

Bu manzara ve sürpriz evlilik teklifi karşısında şaşıran Drid duygulanıp Zencir’in boynuna sarılmış ve ardından teklifi kabul edip çevredeki diğer yolcuların alkışları arasında kendisine uzatılan yüzüğü parmağına takmıştı.

Ancak bu görüntülerin fazla uzun sürmediği ortaya çıktı. Fatih Zencir, sık sık tartıştığı Drid’le önceki gün 04.00 sıralarında Bitez Sahili’nde buluştu. Bir yandan da içki içen Zencir tartışma sırasında Drid’i cebinden çıkardığı bıçakla boğazı ve yüzünden yaralayıp kaçtı.

Drid, ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Buradaki ilk müdahale sonrası genç kadın yaralarının derin olması nedeniyle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilip yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.

CEZAEVİ FİRARİSİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKMIŞTI

Zanlının ayrıca, “başkasına ait kredi kartını kullanma” gerekçesiyle hapis cezası aldığı ve cezasının bitimine kısa süre kala açık cezaevinden firar ettiği de belirlenmişti.

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

bahis