GENÇ KIZ MUKAVVAYLA KAPATILAN RÖGARA DÜŞTÜ

GENÇ BÜŞRA KALP KRİZİNE YENİLDİ

MİNİK EFE 13. KATTAN DÜŞEREK HAYATINI KAYBETTİ

CİNNET GEÇİRİNCE CİNSEL ORGANINI KESTİ!

Denizlispor'da Özsoy'dan tepki

Denizli, Genel 7 Haziran 2016

PTT 1’inci Lig’de yeni sezon öncesi sessizliğe bürünen Denizlispor’da yönetimin hiçbir çalışmama başlatmaması tepkiye neden oldu.

Eski başkanlardan Mehmet Özsoy, kulübün geleceğiyle ilgili hummalı bir çalışmanın başlaması gerektiğini, ancak hiçbir şey yapılmadığını söyleyerek, “Başkan Mustafa Şavluk’un yeni bütçeyi ayarlamasını, iç ve dış transfer, teknik direktör transferi için harekete geçmesini bekledik. Ancak Şavluk bırakın harekete geçmeyi kamuoyuna, Denizlispor’u sevenlere açıklama yapma gereği bile duymuyor. Ne yapmak istediklerini Denizlispor’u seven herkes gibi ben de anlamakta zorlanıyorum. Böyle kulüp yönetilmez” dedi.

Özsoy, Başkan Şavluk’un Futbol Federasyonu’nun daveti üzerine Fransa’da düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası’na gideceğini sözlerine ekleyerek, “Eğer burada Denizlispor can çekişirken, başkan Avrupa Şampiyonası’na giderse pek etik olmaz. Bütçesini oluşturur, sistemini kurar, transferler için düğmeye basar o zaman istediği yere elbet gidebilir” diye konuştu. Özsoy, “Şu anda yönetim kurulu görevde olduğu için çıkıp aday olduğumu açıklamam. Bunun için öncelikle olağanüstü genel kurul kararı alınmalıdır. Denizlispor’u yönetmek kreş yönetimine benzemez. İşlerini ciddi yapmaları gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.