AİLESİYLE TARTIŞAN GENÇ KIZ İNTİHAR ETTİ!

MEMLEKETİMDEN İNSAN MANZARALARI: SELFİE ÇEKİP İNTİHAR ETTİ!

CESEDİ YANMIŞ HALDE BULUNAN KIZA KİMSE SAHİP ÇIKMADI!

AMELİYAT ETTİKLERİ HASTANIN KARNINDA MALA UNUTTULAR!

CESEDİ YANMIŞ HALDE BULUNAN KIZA KİMSE SAHİP ÇIKMADI!

Genel 24 Ekim 2017

Aydın’ın Didim ilçesinde, 2 hafta önce makilik bir alanda boğulduktan sonra yakılarak öldürülen Eylem Gülçin Kanık’ın İzmir Adli Tıp Kurumu’nda bulunan cenazesini kimse almadı. Belirli sürede cenazeyi alan çıkmazsa Kanık kimsesizler mezarlığına defnedilecek. Kanık’ın butik işlettiği, sosyal medya üzerinden dolandırıcılık yaptığı gerekçesiyle hakkında 6 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu ortaya çıkmıştı.

Aydın’ın Didim ilçesi Çamlık Mahallesi’nde araçla seyir halinde olan iki kişi 7 Ekim günü tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için çıktıkları makilik alanda yanmış vaziyette bir ceset görmüştü.

PIERCING’DEN TEŞHİS EDİLDİ

Güvenlik güçleri göbeğindeki piercing sayesinde kurbanın 37 yaşındaki Eylem Gülçin Kanık olduğunu belirledi. Kanık’ın 5 kişilik grup tarafından yakılarak öldürüldüğü belirlendi.

İNSAN KAÇAKÇILARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞ

Zanlıların Eylem Gülçin Kanık’ı para karşılığı gayri resmi yollardan Yunanistan’a geçirmek için anlaştıkları ve parasını aldıktan sonra yakarak öldürdükleri tespit edildi.

Polis ilk olarak E.D. ve S.C.’yi gözaltına alındı, iki zanlı da tutuklandı. Operasyonun ikinci evresinde polis baba M.K ve oğulları G.K. ve Y.K.’yı da yakalayarak gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen baba ve oğulları da tutuklandı.

Etiketler: , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.