GENÇ KIZ MUKAVVAYLA KAPATILAN RÖGARA DÜŞTÜ

GENÇ BÜŞRA KALP KRİZİNE YENİLDİ

MİNİK EFE 13. KATTAN DÜŞEREK HAYATINI KAYBETTİ

CİNNET GEÇİRİNCE CİNSEL ORGANINI KESTİ!

Çameli'de Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası Yapılacak

Denizli, Genel 10 Temmuz 2016

Çameli’de Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası Yapılacak

Denizli’nin Çameli ilçesi, 26-31 Temmuz günlerinde düzenlenecek.

Paraşütü Kupası’ yarışlarına ev sahipliği yapacak. Denizli’nin Çameli ilçesinde 4’üncüsü düzenlenecek ‘Çameli Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası’ 26-30 Temmuz günleri arasından gerçekleştirilecek.

Türkiye’den yarışacak olan sporcuların aynı zamanda uluslararası düzeyde de olacağı için dünyanın birçok ülkesinden sporcu davet edilecek. Şampiyona öncesi Çameli Belediyesi, Yaylacık Dağı pist alanını uluslararası standartlara uygun hale getirmek için çalışmaları hızla sürdürüyor. Şampiyona hakkında görüşlerini dile getiren Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Bu seneki uçuş organizasyonu hazırlıklarına şimdiden başladık.

Bu sene yapılacak organizasyonda aynı zamanda gökyüzümüz şenlenirken Türkiye’den ve Dünya’nın dört bir yanında gelen misafirlerimizi konuk edeceğiz, onlara Çameli ilçemizin coğrafi ve doğal güzelliklerini, örf geleneklerini, yaşam tarzımızı dünyaya gösterme şansını tekrardan yakalayacağız. Bu sene bizim için çok önemli hazırlıklarımıza şimdiden başladık.

Hedefimiz 12 ay Çameli’de turizm yapılması, sadece merkezde değil her noktada turizm faaliyetlerinin yapılması için çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.