AİLESİYLE TARTIŞAN GENÇ KIZ İNTİHAR ETTİ!

MEMLEKETİMDEN İNSAN MANZARALARI: SELFİE ÇEKİP İNTİHAR ETTİ!

CESEDİ YANMIŞ HALDE BULUNAN KIZA KİMSE SAHİP ÇIKMADI!

AMELİYAT ETTİKLERİ HASTANIN KARNINDA MALA UNUTTULAR!

BU BAHÇE DENİZLİ’Yİ RAHATLATACAK

Denizli 23 Kasım 2015

Vatandaşları yaşamın stresinden kurtaracak olan Hobi Bahçesi projesinin yapımı Bahçelievler Mahallesi’nde tüm hızıyla devam ediyor. 5-6 ay içinde çalışmaların tamamlanacağını söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Bu bahçe sayesine vatandaşlar,dijital hayatın baskısından kurtularak hayatı bir nebze olsun doğal yaşama imkanı bulabilecek” dedi.

Hobi Bahçesi projesinin yapımına Bahçelievler Mahallesi’nde hızla devam ediliyor. Toplam 12 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan bahçede, 101 adet parseloluşturulacak. Her bir parselin 60 metrekare genişliğinde olduğu proje sayesinde vatandaşlar, sebze ve meyve yetiştiriciliği yapabilecekler. Şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen vatandaşların yetiştiricilik yapabileceği alan sayesinde özellikle şehirde doğup-büyüyen çocuklar, doğal ortamı tanıma imkanı bulacak.

SÖNMEZ, “ VATANDAŞIMIZ TOPRAKLA BULUŞACAK”

Hobi Bahçesi projesinin kendilerini heyecanlandırdığını söyleyen Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mustafa Sönmez, “ Bu proje hayata geçince çok iyi olacak. Mahallemiz genel olarak köy kökenlidir. Bu proje sayesinde vatandaşımız toprakla buluşacak. Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’na bu projeden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“VATANDAŞIMIZ DİJİTAL HAYATIN BASKISINDAN KURTULACAK”

Projenin vatandaşları dijital hayatın baskısından bir nebze olsun kurtaracağını söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ise, “Merkezefendimiz için farklı bir proje. Çalışmalarımız hızıyla devam ediyor. Önümüzdeki 5-6 ayiçinde çalışmalarımızı tamamlayıp, yerleri vatandaşlarımıza tahsis edeceğiz. Bu proje organik tarımın yapılabilmesi ve vatandaşların şehir stresinden uzaklaşabilmesi anlamında yürütülen bir projedir. İnşallah projemiz tamamlandığında vatandaşlarımız kendi mülklerinde çalışma yapabilecek. Bu proje sayesinde vatandaşlarımız biraz olsun dijital hayatın baskısından kurtulabilecek ve hayatı doğal yaşama imkanı bulabilecek.Şimdiden Merkezefendi ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Pamukkalehaber.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

bahis