AİLESİYLE TARTIŞAN GENÇ KIZ İNTİHAR ETTİ!

MEMLEKETİMDEN İNSAN MANZARALARI: SELFİE ÇEKİP İNTİHAR ETTİ!

CESEDİ YANMIŞ HALDE BULUNAN KIZA KİMSE SAHİP ÇIKMADI!

AMELİYAT ETTİKLERİ HASTANIN KARNINDA MALA UNUTTULAR!

Bakanlıkla RTÜK işbirliği içerisinde

Ege Bölgesi 15 Ocak 2016

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. İlhan Yerlikaya 14 Ocak 2016 tarihinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Dr. Sema Ramazanoğlu’nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette karşılıklı iyi niyet ve işbirliği yollarının zeminini oluşturacak ve toplumun; aile, kadın, çocuk, genç ve yaşlılar başta olmak üzere tüm kesimlerine yönelik pozitif ayırımcılık içeren çalışmaların yapılması ve desteklenmesi konularında birlikte çalışma niyeti ifade edildi. Bu kapsamda sağlıklı bir sosyal ve psikolojik çevre için medyanın önemi vurgu yapıldığı belirtildi.

Aile kurumunun korunması ve güçlendirilmesi amaçlı medya faaliyetlerinin desteklenmesi yönünde atılacak adımları ve hayata geçirilecek projeleri medya sektörü ile birlikte ele almak için genel yayın yönetmenleri, dizi yapımcıları ve izleyici temsilcileriyle ortak akıl toplantıları düzenlenmesi konuları ele alındığı söylendi.  Söz konusu çalışmaların hayata geçirilmesi için gerekli talimatların verildiği ziyarette kısa sürede faaliyete geçirileceği belirtildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

bahis